Článek 44

21. srpna 2016 v 20:33 | Anna |  Listy z deníku mého života
Včera po devítihodinové cestě jsem vyčerpáním padla do postele a už nevstala (hodně poeticky řečeno, nakonec jsem tam totiž okolo jedné ráno málem chcípla a musela se přesídlit k sestře). Bohužel jsem se vůbec nevyspala (kvůli sestřině úzké posteli), takže jsem ráno vstávala s bolestí hlavy a obřími pytlemi pod očima. Ráno jsem ale s odhodláním a vervou probudila týdny nedotčený počítač, který s rachotem vstal k životu a vítal mě zářivou obrazovkou, která je zaplněná kdejakými blbostmi - abych to tedy upřesnila; byla jsem odhodlaná sepsat a shrnout dovolenou v Chorvatsku do článku na blog. Jenže kvůli mé nevyspalosti (a celodenní lenosti) jsem se ještě nedostala ani k tomu exportovat fotky, které jsem tam já (respektive táta, mé fotky stojí za starou belu) pořídila. A vzhledem k tomu, že je tu pár věcí, o kterých bych vám chtěla napsat, odkládám článek o mé báječné dovolené na dobu neurčitou.


Začnu asi tím, že dnes skončilo třetí a poslední kolo před finálem Blogerky léta. V minulém článku jsem se zmiňovala, že jsem se z náhlého popudu a spontánnosti (vlastnosti, které u mně sotva postřehnete, protože zabírají tak jedno procento mé osobnosti) rozhodla soutěže zúčastnit. Abych pravdu řekla, komentáře s hlasy jsem sledovala každý den - nejsem soutěživá, tuhle roli v naší rodině zastává má mladší sestra, ale když se rozhodnu něčeho zúčastnit, nedělám nic polovičatě. Mými favoritkami byla Bett a Sayushka (pro které jsem v komentářích i hlasovala), která je nakonec třetí. Rozhodně jsem tedy ale nečekala, že se vážně umístím na stupni vítězů já, byl to šok. Komentáře jsem sice sledovala, ale nejsem cvok ani pomatenec, abych si počítala hlasy. Takže mé druhé místo je opravdu - alespoň pro mě - velkým wow a všem, kteří hlasovali pro číslo tři děkuju!

mé soutěžní foto

Dalším bodem, o kterém jsem vás chtěla informovat, je něco, co mě tak nějak definuje, jak v životě, tak na blogu; knihy. Tyhle prázdniny byli neskutečně plodné, abych pravdu řekla. Přečetla jsem neskutečnou hordu knih, nejraději bych vám o každé něco řekla a napsala, abyste si je zamilovali tak, jako já. Pravdou ale zůstává, že můj blog není na knihy plně zaměřen, spíše jen úzce. Stejně vám chci ale říct, alespoň o některých z nich; takže, hned první den prázdnin jsem brzy ráno vyrazila do knihovny v Bohnicích, kam mě mamka začala brát s sebou snad ještě dřív, než jsem uměla mluvit. Je to pro mě velmi osobní místo. Nabrala jsem si tam s sebou hromadu knížek různých žánrů, váhy a vlastně i jazyků. Nejdřív jsem se vrhla na spisovatelku Annu Todd, kterou mi doporučovali lidé z nakladatelství, s kterými spolupracuji. Nechtěla jsem mít přehnaná očekávání, ale pravdou je, že jsem právě na, již několikrát zmiňované, dovolené přečetla už její třetí knihu. Teď musím až do listopadu čekat na její čtvtou a přiznávám, že už mě to čekání zabíjí teď.
Také na mě doma po mém příjezdu čekal balíček s nejnovější přeloženou knížkou od Rainbow Rowellové, Nedej se. Je to vůbec první kniha, kterou mohu nazývat Fan fikcí a stále nemohu uvěřit, že taková kniha existuje i mimo Wattpad (kde je fan fikcí nespočet). Inu, hned jsem se pustila do jejího čtení a už teď se nemohu dočkat, až na ní pořídím recenzi - mimochodem, bude to snad poprvé, kdy budu chválit obálku knihy, kterou jsem si sama nekoupila.

brzy očekávejte recenzi!

Ačkoli to všichni odkládáme a říkáme si: "To je za dlouho.", pravda je taková, že škola začíná za deset dní. Chce se mi brečet už jen z představy, že letos budu muset (už žádná prokrastinace, Anno!) opravdu denně ležet v knížkách a sešitech z matematiky. Abych to vysvětlila; letošním školním rokem totiž začíná i můj poslední a já půjdu na střední. Něco mi říká, že zkoušku z češtiny udělám na sto procent a v matice budu nejhorší. Pro mě je stále neuvěřitelné, že jsem na konci té devítileté cesty. Že prvního září to bude poslední první den v té hrozné žluté škole, která mě téměř odchovala a udělala ze mně to, kdo jsem. Kdyby nebylo matiky, fyziky a chemie, mám ji vlastně i docela ráda.


Také jsem vám chtěla říct, že je tu opět nový design! Je dělaný mnou, berte ho proto s rezervou. Ovšem mně se moc líbí a jsem na sebe pyšná (aby také ne, když jsem na něm dělala x hodin). A s určitou platností by měl vydržet a přečkat i narozeniny blogu a mně samotné. Je to šílené a stále neuvěřitelné. Za téměř dva týdny to bude jeden dlouhý a přesto tak krátký rok, který trávím na tomhle místě. Kolikrát vám budu muset ještě poděkovat za vše, co jste pro mě udělali? Netuším a je mi to jedno, protože s chutí to budu dělat každý den a v každém článku!

narozeninový dort mé babičky, ten svůj jsem mezi fotografiemi bohužel nenašla

Hlasitě vydechnu. Jsem unavená, článek píšu už bezmála dvě hodiny, protože mě neustále něco, nebo někdo vyrušuje. Černý zápisník po mé levici leží rozevřený na stránce nesoucí název O čem se zmínit v článku číslo 44. Vínovou fixou určenou na kreslení manga postav, kterou jsem dostala k Vánocům 2014, odškrtávám jednu poznámku za druhou. Knihy, Školu, Narozeniny blogu. Vše mám odfajfkováno a tak zápisník zaklapnu a uložím do horního rohu stolu k dopisu, který je adresován mé internetové kamarádce z Belgie. V duchu doufám, že se mi povede dopis odeslat co nejdříve, ještě před zahájením školy. Moc dobře vím, že mívá K. na začátku září deprese, stejně jako kdejaký student.

Právě mě napadl název článku. Je až směšně primitivní, přesto se usměju nad mou genialitou a rychle najedu myší na příslušnou ikonku, do které naťukám název, který se vám bude zobrazovat při čtení článku. Hotovo.

Článek 44 může být publikován.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ash23655 | Web | 21. srpna 2016 v 21:11 | Reagovat

Přeji hodně štěstí při příjimačkách :) já si tím procházela letos. A podle tvých vyjadřovacích schopností si myslím, že v češtině nebudeš mít daleko k plnému počtu bodů :) Mě třeba čeština zachránila :) a o matice se přece nikde zmiňovat nemusíme :D

2 Shetlandy | Web | 21. srpna 2016 v 21:16 | Reagovat

Jelikož jsem dělala talentovky, byly pro mě přijímačky celkem jednoduché. Přeji Ti tedy hodně štěstí při těch Tvých. I já měla strach... ale spíše z chemie, ta mi ani trochu nejde. Nemluvě o matice, ale na tu jme měli skvělou učitelku.

Je fajn, že sis to v Chorvatsku užila. :)

3 Anna | Web | 21. srpna 2016 v 21:30 | Reagovat

[1]: Uf, doufám v to také. Vzhledem k tomu, že se hlasím na jazykový gympl, tak doufám, že matika nebude tak těžká, ale stejně se budu muset hrozně drtit :D :/. Každopádně děkuju!

[2]: Také jsem chtěla kreslit a tak, ale nakonec to asi nebude to pravé pro mě :). Snad se ti ale bude v nové škole líbit a hlavně, že tě to bude bavit!

4 Haily | Web | 21. srpna 2016 v 21:44 | Reagovat

Tak jsem si tě nakonec dohledala sama. ;) No musím říct, ten design ode mne si pojala teda VELMI doslova, hlavně i mix fontů v záhlaví, ale co se dá dělat (možná by ale neškodilo ozdrojovat inspiraci a člověka co ti sepsal návod?).

Jsem aspoň ráda, že podávám srozumitelné návody i přes anonymnní tumblr asky.

5 Anna | Web | 21. srpna 2016 v 21:56 | Reagovat

[4]: Ahoj! Nejsem si jista, jestli sis toho všimla, ale napsala jsem své čerpání dolů, do zápatí blogu :). Nejsem si jista, jestli design jako takový bude na blogu dlouho, možná s ním podniknu ještě jednu menší úpravu, nepatrnou.

6 Haily | Web | 21. srpna 2016 v 22:03 | Reagovat

[5]: V podstatě jsem si udělala screenshoty tvého blogu hned jak jsem přišla, kdyby náhodou nastala nějaká rozepře a upřímně tam dole v zápatí nic nemám, ale chápu, že jsi uprostřed tvorby designu a asi jsi byla v procesu přidávání. :)

Teď už to vidím a moc ti děkuji za uvedení, opravdu jsem nechtěla vyznít nějak hnusně, jen jsem si pročítala blogy z autorského klubu a hrozně mě to tady najednou šokovalo. :D Jediné co mě maličko namíchlo bylo to hodně podobné záhlaví, jinak se ti blog ale moc povedl. :)

7 Anna | Web | 21. srpna 2016 v 22:10 | Reagovat

[6]: Chápu to - a hlavně se omlouvám, nejspíš jsem měla být originálnější - každopádně jak bylo uvedeno v článku - včera jsem se vrátila a teprve začínám dělat změny. Teď se zase pouštím do úprav, přece jen, jako člen AK bych měla být originálnější :). Omlouvám se za problémy!

8 Haily | Web | 21. srpna 2016 v 22:18 | Reagovat

[7]: Ne, vážně není problém, už je to za námi :) no bad feelings!

9 Hanka | Web | 22. srpna 2016 v 11:26 | Reagovat

Školní rok sice klepe na dveře, ale zase na podzim je relativně docela dost volna.....Ale taky se mi nechce!

10 Anna | Web | 22. srpna 2016 v 11:28 | Reagovat

[9]: Souhlas - kdyby nebylo té školy, je podzim a celkově září mé nejoblíbenější roční období (měsíc) :).

11 Leace Drayen | E-mail | 22. srpna 2016 v 12:21 | Reagovat

Když si vzpomenu na svůj devátý ročník, cítím nějakou směs melancholie a hrdosti. Je to těžký rok. Člověk se během něj hodně napřemýšlí. O sobě. O budoucnosti. Zbaví tě růžových brýlí (alespoň mě zbavil), ale zároveň podpoří nové naděje a plány. Držím ti se vším palečky! Třebaže, jak už jsem říkala, o tebe strach nemám. Vím, že to dokážeš! (Mimochodem, kam se chystáš? Vím, že bys chtěla spíš humanitní zaměření, ale máš už vybráno? Gympl?)
A matematika je zlo! Když se zamyslím nad tím, kolik hodin jsem strávila nad sešity, učebnicemi, sbírkami úloh naprosto zbytečně, chce se mi brečet :D. V momentě, kdy se k číslům přidala i písmenka, se nad mým mozkem otevřela černá díra a poslala ho do nekonečné temnoty, fakticky.
Ale chemii s fyzikou mám ráda, zvláštní. Dokonce tak, že jsem si DOBROVOLNĚ vybrala seminář z chemického praktika (a podepsala si tak rozsudek smrti, ha :D)
Moc gratuluju k druhému místu! Chtěla jsem také hlasovat, ale tak nějak nesplňuji podmínky, takže snad někdy jindy :) A musím říct, že jsem si tě představovala dobře. Moc ti to tam sluší!
Od R. Rowell mám doma zatím jenom Fangirl, dokonce i v originále, ale pořád jsem ještě nedostala slinu. Nedej se ale vypadá hodně zajímavě. Hádám dobře, že se jedná o fanfikci na tu sérii z Fangirl, kterou Cath tak milovala? Přijde mi to jako super nápad vzhledem k tomu, že mě zatím nejvíc na Fangirl oslovily právě ty části s postavami z The Simon Snow Series :D.
Nádherný článek! Malinko mě mrzí, že komentář posílám až teď, ale po tom, co jsem včera zveřejnila novou část Agapé, jsem nebyla schopná samou únavou jakékoliv akce. Jsem beznadějná.

12 Anna | Web | 22. srpna 2016 v 13:58 | Reagovat

[11]: Děkuju za podporu! Já jsem hrozný nervák, bojím se, že něco zkazím, hlavně s matikou. Ano, mám vybraný gympl, konkrétně Gymnázium Karlín :). Druhou školu ještě vybranou nemám, vůbec netuším kam :D.

Mockrát děkuju! Upřímně netuším, co tam mezi těmi všemi hezkými děvčaty dělám, ale tak... aspoň mi to trochu zvedne to mé drobné sebevědomí, ne? :)

Já osobně Fangirl nemám moc ráda; mnohem více mě oslovila Eleanor & Park, ten ti doporučuji! Fangirl není špatná, nejspíš si ji jednou přečtu zase znova, ale je taková... Přijde mi kostrbatě napsaná. Ale možná je to jen můj pohled, třeba se ti bude líbit :)!

Nemáš se za co omlouvat, to spíš já bych měla, protože jsem se k nové části Agapé ještě nedostala - teď ležím v posteli a čtu již zmiňované Nedej se, místo toho abych uklidila koupelnu a vyčistila boty od slané vody z dovolené. Takže ten, kdo je tu beznadějný, jsem jednoznačně já :D.

13 Anita Barrasa | E-mail | Web | 22. srpna 2016 v 14:44 | Reagovat

Gratuluji k druhému místu, na fotce ti to moc sluší! Na moment mě ovládla touha se taky přihlásit, ale moje racionálně uvažující já mi to vymluvilo.
A taky hodně štěstí k přijímačkám, bohužel já na ně nemám příliš dobré vzpomínky, hlásila jsem se na dobré školy v Drážďanech a nevzali mě ani na jednu z nich... a teď studuji obchodní akademii... no věřím, že kdybych se učení více věnovala a chápala matematiku, tak na gympl mám. Ale to už jsou jen kdyby. Každopádně věřím, že ty budeš úspěšnější a rozumější, než jsem bývala já. :)

14 E. | Web | 22. srpna 2016 v 14:58 | Reagovat

Blahopřeji k soutěži!
Jsem zvědavá na recenzi knihy, obálka na mě působí hodně barevně, ale název knihy je zajímavý. Já přes léto čtu jenom knížky do povinné četby.
Už rok blogu, když jsem to četla, tak mi to připomnělo, že můj blog brzy oslaví také narozeniny.
Kdykoliv píši já článek, tak mě někdo také vyrušuje a já pak zapomenu věci okolo a nebo to celý smažu a kašlu na to, protože mi dojdou nervy.

15 Kris | E-mail | Web | 22. srpna 2016 v 15:10 | Reagovat

Moc hezky píšeš, na to, že jdeš do deváté třídy. Přeji ti hodně studijních úspěchů a gratuluji k výhře druhého místa v blogerce roku :) na knihu Nedej se se musím mrknout, třeba mě také zaujme :)

16 Anna | Web | 22. srpna 2016 v 15:22 | Reagovat

[13]: Mé racionální já v době zasílání mailu si nejspíš pochrupovalo někde daleko, kam jsem neměla přístup :D. Každopádně dnes začalo finále, takže... pfft :D.
Oh. To jsem netušila. Celou dobu, co tě znám, jsem se domnívala, že studuješ nějakou humanitní školu. Každopádně doufám, že se ti na obchodce líbí :).
Děkuji za podporu!

[14]: Dneska bych ji ráda napsala a zítra, nebo spíš už dnes k večeru bych ji vydala :). Těší mě, že máš o recenzi takový zájem!

[15]: Mockrát děkuju! Doufám, že tě kniha zaujme, protože podle mě, stojí za to!

17 Ev. | Web | 22. srpna 2016 v 16:38 | Reagovat

Devět hodin... My když jsme byli na dovolený ve Španělsku, tak jsme jeli tuším 21 hodin :D zrovna teď je to 5 let, co jsme tam byli, ale tu cestu si pamatuju jako by to bylo včera :D

U přijímaček přeju hodně štěstí, ať dopadneš líp než já! Já teda nedělala na střední, ale na vysokou, ale stejně podělat jako já to určitě nemůžeš :D jen tak mimochodem, podle toho, jak píšeš, bych ti tipla o něco vyšší věk, máš holt talet :)

18 Switch | E-mail | Web | 22. srpna 2016 v 17:20 | Reagovat

Moc gratuluji k tomu umístění, je to oprávněné, jsi hezká holka, lepší než takové ty zmejkapované pipiny od nás že školy ;-)

19 Switch | E-mail | Web | 22. srpna 2016 v 17:26 | Reagovat

Když nad tím ale zpětně uvažuji... Myslela jsem, že se pro blogerku léta teprv hlasuje...

20 Anna | Web | 22. srpna 2016 v 17:35 | Reagovat

[19]: Ano, vždyť jo! :D Já tam zmiňuji, že jsem se umístila mezi trojkou ve třetím kole, nikoli ve finále :).

21 Switch | E-mail | Web | 22. srpna 2016 v 17:58 | Reagovat

[20]: aha, pochopila jsem to špatně, díky, jen jsem byla zas zmatená jak lesní včela xD

22 Anita Barrasa | E-mail | Web | 22. srpna 2016 v 18:08 | Reagovat

[16]: Já bych taky moc ráda nějakou humanitní školu studovala, ale stěhovali jsme se do Čech v polovině roku, takže nebylo moc na výběr :) Naštěstí v mém oboru - Veřejnosprávní činnost - není tak stěžejní matematika, to je výhoda.

23 *Mushroom* | Web | 23. srpna 2016 v 18:20 | Reagovat

Tak s tou školou to mám úplně stejně. Naštěstí už mám přijímačky za sebou a dopadlo to přesně jak jsem čekala - v ČJ jsem měla skoro plný počet a v M jsem byla ráda že jsem to udělala. Tobě přeju víc štěstí, i když já jsem se dostala, tak minimálně stejné jako jsem měla já. Nemůžu uvěřit, že už ty prázdniny skoro utekli! Šílený!
K 2. místu gratuluji, ta fotka je povedená, nedivím se že jsi něco vyhrála. No osobně jsem tu soutěž nesledovala a nevím jaké byly tvé soupeřky, ale určitě si to zasloužíš! :)

24 Anna | Web | 23. srpna 2016 v 18:46 | Reagovat

[23]: To souhlasím! Kéž by byli ještě tak o další dva měsíce delší! Mockrát děkuju za tvojí podporu, budu se snažit :)!
Ještě jsem nevyhrála - jen třetí kolo, finále teprve začalo a nemyslím si, že se dostanu do první trojky :). Každopádně ti moc děkuju!

25 DavidBoype | E-mail | Web | 9. července 2018 v 18:36 | Reagovat

Чемпионат мира – это суть международное борьба по футболу. В этом году ФИФА проходит в России. Выстроенные с нуля арены с нетерпением ждали и ждут любителей футбола и лучших игроков планеты. Июнь и июль стали горячими месяцами чтобы России. Для кону – главный футбольный трофей.
Но многие болельщики, в книга числе и иностранные гости, приехавшие на чемпионат, предпочитают большую часть времени жить в заведениях, где проходят прямые трансляции всех матчей Мундиаля. Здесь мебель не такая официальная, ну а про наличие большого выбора алкогольных напитков и закусок витийствовать не приходится.
Хотим рассказать вам о ТОП 3 заведений в Адлере, в которых комфортно, весело и вкусно пользоваться футболом!
<a href=https://restoranysochi2.blogspot.com/>Рестораны в Сочи</a>
1. Английский паб The Prince of Wales/ «Дворянин Уэльский»
??Адрес: Имеретинская низменность, Морской бульвар, д. 1
Заведение с атмосферой типичных пабов Туманного Альбиона. Вся мебель и предметы интерьера привезены из Лондона с Portobello Road. Здесь каждая вещь имеет свою историю. Кухня — традиционная островная: сливочный суп чаудер с морепродуктами, бангерс-энд-мэш, фиш-энд-чипс, пастуший пирог. Барная карта включает с десяток сортов разливного эля, портера и стаута, есть необходимый ради такого места громадный избрание виски — словно купажированного, так и односолодового. Посмотреть матчи позволительно якобы внутри паба, так и на открытой террасе в компании громкоголосых друзей.

2. Ирландский паб O’Sullivan’s/ Осаливанс
??Адрес: Нижнеимеретинская залив, ул. 65 лет Победы, д.55

Лучший Ирландский паб находится в шаговой доступности через стадиона. Куча ТВ панелей, которые транслируют футбол. Лучший ассортимент пива (Гиннес, Килкени, Харп), ради ценителей русской классики – Жигули. Полноценная кухня, крепкие напитки, коктейли – постоянно есть. Плюс отличная веранда, для которой к чемпионату смонтировали великий экран, а около входе расписание всех трансляций.

3. Пиццерия Papa Johns/ «Папа Джонс»
Каждую трансляцию в пиццерии разыгрывают бесплатную пиццу! Угадавшему счёт матча первым – в подарок футбольная пицца. Акция действует в ресторанах узы "Папа Джонс" по адресам, указанным ниже. Экраны расположены во всей пиццерии. В ТРЦ «Мандарин» жрать открытая терраса тоже с экранами и детская зона, где малыши могу поиграть, покамест родители увлечены футболом.
Сайт: https://restoranysochi2.blogspot.com/
http://www.youtube.com/watch?v=LBB1DvlqcOI
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/LBB1DvlqcOI" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

26 IsaacSobby | E-mail | 12. července 2018 v 2:22 | Reagovat

Get uр tо $ 20,000 per daу with our progrаm.
We аrе a teаm of еxреrienсed progrаmmеrs, worked mоrе than 14 mоnths оn this рrоgram аnd now еverything is rеadу and everуthing wоrks pеrfесtlу. Thе РayPаl sуstеm is vеrу vulnerаble, insteаd оf notifying thе dеvеlорers оf РауРal аbоut this vulnеrabilitу, we tоok аdvаntаgе of it. Wе activelу use our рrogram for рersоnаl еnrichment, to show hugе amounts оf monеy оn оur aссounts, wе will nоt. уou will not bеlieve until уou try and аs it is not in оur intеrest tо provе tо yоu thаt somеthing is in yоurs. Whеn wе rеаlizеd thаt this vulnerability cаn bе used massivеly withоut consequеncеs, we deсided to hеlр the rest of the pеорlе. We deсidеd not to inflatе thе рriсe оf this gоld program аnd put а vеry lоw price tаg, onlу $ 550. In order fоr this рrоgrаm tо be аvailablе tо а large number оf реоplе.
Аll thе details оn оur blоg: http://www.mailstreet.com/redirect.asp?url=https://vk.cc/8gv1pt

27 lillymq11 | E-mail | Web | 22. července 2018 v 21:53 | Reagovat

Contemporary launched porn position  
erotic experience swinger hollywood erotic nudes erotic excerpts    
http://hentai.erolove.in/?parker  ;
  ww.erotic.com balkan erotic epic bondage erotic dancers free pone xxx

28 luellajt11 | E-mail | Web | 22. července 2018 v 22:58 | Reagovat

My fresh pron blog    
http://arab.sexblog.pw/?private-katie
  ktso naked on water girls aloud out of control free download gay oostende russian mom and son free

29 kirkcf1 | E-mail | Web | 23. července 2018 v 10:34 | Reagovat

My brand-new ascend:
http://robyn.forum.telrock.net

30 soniate1 | E-mail | Web | 24. července 2018 v 15:12 | Reagovat

New adult blog website
   cape sa mistress porn gallery boy with breast implants  
http://sissyabuse.blogporn.in/?blog.ana
  raping young girl white short sleeve blouse black swan ballet costume cash fro sex xxx cock stimulation rights of women men to woman transformation fuck teen porn videos

31 berthaze69 | E-mail | Web | 25. července 2018 v 18:47 | Reagovat

My new web contract:
http://justin.post1.telrock.org

32 Rolandpriok | E-mail | 26. července 2018 v 1:24 | Reagovat

Hеllо! I'll tеll уоu mу mеthod with all the detаils, аs I started еаrning in the Internet frоm $ 3,500 per daу with the help оf soсiаl nеtwоrks reddit аnd twittеr. In this vidео yоu will find more detailed infоrmаtion аnd alsо sее how manу milliоns havе еarnеd those whо havе bеen working for a year using mу mеthоd. I spеcifiсаlly mаde а vidео in this cаpаcitу. Аfter buying my mеthоd, yоu will undеrstand why: http://www.eclipse.net.uk/index.cfm?id=referrerredirect&referrercode=CATTERLINE&targetPage=https://vk.cc/8jfmy3

33 sonyaqq11 | E-mail | Web | 26. července 2018 v 7:38 | Reagovat

New devise
http://vanessa.blog.porndairy.in/?entry.alicia
  sex dating nz genuine online dating sites bisexuals dating date a dr married woman affair with married man

34 irmair16 | E-mail | Web | 29. července 2018 v 22:59 | Reagovat

Star tranny  
http://dickgirl.replyme.pw/?blog-asia
  transsexual xshemale taranny sex shemalemovie.com sex free movies free

35 ACmilanfe328 | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 9:40 | Reagovat

Folks the world over have long recognized the physical benefits and sheer excitement the sport of soccer can offer. Perhaps you have yet to discover the joy and exhilaration that playing and watching soccer may bring to your life. Keep on reading to learn more about the game and to see if it may be the sport for you.

When you see a teammate in a good position, pass the ball quickly. After your pass, get yourself into good field position. Get in front of blockers so that your teammate can easily pass the ball back to you or to another teammate who is in a better position.

If you have the ball and you see open space, move toward it. You want to bring a defender in toward you, so that the field opens up for one of your teammates. As the defender gets closer, pass the ball to someone who is in a better position than you. Hopefully, they will score!

If you are located in mid-field, notice what is happening on both ends. You need to be prepared to receive the soccer ball from a single side and quickly switch it to the opposite side. Be aware of the location of your teammates and defenders on the field.

Watch soccer games on TV. You can learn a lot by paying attention to the way professional players play. Pay attention for patterns, strategies and team work. Professional players usually display a few tricks if <a href=https://www.giverman.com>기버맨</a> they get an occasion but you should not try reproducing these tricks until you are more comfortable with the game.

It is no secret that millions of individuals in every corner of the globe are devoted to soccer, both as players and as spectators. It may be that you had never really given the sport much thought until now. With any luck, the material presented in the article above has sparked your interested and gotten you ready to start playing.
<a href=https://www.giverman.com>토토</a>, <a href=https://www.giverman.com>토토사이트</a>,<a href=https://www.giverman.com>사설토토사이트</a>,<a href=https://www.giverman.com>안전놀이터</a>, <a href=https://www.giverman.com>바카라</a>, <a href=https://www.giverman.com>바카라사이트</a>

36 Sergiobiz | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 19:32 | Reagovat

AminoBoosters в 3-7 раз дешевле, чем Laminine LPGN.  В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200. Всё 1 в 1. Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений. Не MLM  http://1541.ru viber +380976131437  Скайп evg7773

37 Davidnub | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 10:31 | Reagovat

Рекомендую отличный киносайт

<a href=http://kino-look.ru/xfsearch/year/2017/>720 hd фильмы онлайн Подробно тут...</a>

38 josephinesf1 | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 3:51 | Reagovat

My novel time
google play store tablet apps watch tv channels free apk download apps programas gratis para android movil health application android
http://pornmarket.replyme.pw/?stage.brandi
sex and sexy photos xxx photos xxx photos xxx photos download free app android play store free apps 2 3 6 android games free download

39 Sergiobiz | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 3:51 | Reagovat

The Norwegian Miracle It’s NOT LAMININE anymore! The best remedy for aging AminoBoosters are 4 times more affordable, the concentration http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox

40 bonnieqv3 | E-mail | Web | 10. srpna 2018 v 18:03 | Reagovat

My gay pictures  
http://gayfiles.xblog.in/?info.yahir
  gay rights groups gay strip harvey levin gay gay couple gay download

41 Peterbeept | E-mail | 11. srpna 2018 v 1:28 | Reagovat

What do you think about it?
This person is selling the secret of eternal youth: http://makemoneyonlinelegit19506.blog2learn.com/15601278/top-guidelines-of-about-anti-aging-cream

42 Korot.Ira | E-mail | Web | 14. srpna 2018 v 1:02 | Reagovat

Я зашла на Букинг, и действительно: если выбрать цель проживания для отдыха, то бронирование не возможно ((( Что делать, если Букинг не дает бронировать жилье в Крыму?  Воспользоваться альтернативным сервисом вот и все ))) ссылка в описании.

Русский букинг для Крыма mybookit.ru

43 corneliank1 | E-mail | Web | 17. srpna 2018 v 11:42 | Reagovat

Gay porn website  
http://blackgay.net.erolove.in/?profile_aden
  james dean gay gay wedding venues gay military gay men chat gay pride bracelets

44 NurgeMixail | E-mail | Web | 23. srpna 2018 v 19:49 | Reagovat

Если у Вас: нет изображения, изображение сужено по вертикали или не разблокируется...
Если телевизору необходимы: ремонт платы управления, ремонт ТВ-тюнера или замена контроллера HDMI или (почти) любая другая процедура...

<a href=https://rezu-moskwa.uwudimel.ru><img src="http://servistas.ru/banners/tv/1tv018.jpg"></a>

Телемастер с многолетним опытом РЕМОНТА ТЕЛЕВИЗОРОВ.
(9~2.6)7-9~7,8.5.2~7
Михаил

Работаю с телевизорами марок: Samsung, Grundig, Fusion, Hitachi, Sitronics, Aiwa, Arvin, Ferguson, Irbis, Kronmark, Neosol, Tedelex и всеми иными...

Выезжаю так же в районы: Октябрьская, Площадь Цезаря Куникова, Тёплый Стан, Спортивная, как и по всей Москве

45 victorpisk | E-mail | Web | 24. srpna 2018 v 15:28 | Reagovat

Севастопольский клуб моржей Буревестник отзывы: мошенники и неадекватные люди, мы приезжали из другого конца России в Севастопольский и были очень расстроены
Клуб зимнего плавания Буревестник - худшее, что мы видели
Виктор Михайлович Пискунов - кидала и мошенник
+79787396770 вот номер этого мудака Виктора Пискунова
89787396770 это же номер говняного клуба моржей Буревестник
Виктор Пискунов и его клуб Буревестник не стоят вашего внимания

46 Thomaslep | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 18:25 | Reagovat

PTHC FORUM

Largest clothes CP Shortclip 2018 Leaving aside Covenant

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Worn out files 2000-2017CLUBHOUSE Voice Gleaning Obsessed 1201-1500 Files On the treacherous showing !!! WARM-HEARTED !!!!!

Siberian Mouse Gleaning

Truck pro Modelkids Dvd 1 - 44 Birthplace

Pine because of Anal Series 1 - 25 Vernissage !!!

Be torment with a yen in the class of Pic Dvd 1 - 50 Go showing !!! UNCONSTRAINED !!!!!

47 Ernestamupt | E-mail | 30. srpna 2018 v 13:28 | Reagovat

Original replica Shop online ; buy Replica ; designer replica handbags, cheap wallets, shoes for sale.
Gucci, Versace, Balenciaga, Prada, Fendi, Max Mara, Dolce&gabbana etc.
https://www.instagram.com/elite_styleinua/

48 NathanMes | E-mail | 30. srpna 2018 v 15:04 | Reagovat

PTHC FORUM

Trappings CP Shortclip 2018 Except in hamlet of the treatment of Collecting

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

http://l2u.su/q9d

l2u.su/q9d

Pass‚ files 2000-2017SCENARIO UP Uninspired Omnium gatherum Busty 1201-1500 Files Redress showing

Siberian Mouse Amassment

Pine in compensation Modelkids Dvd 1 - 44 Sulcus

Pine in the service of Anal Series 1 - 25 Progress forward showing !!!

Craving as a mending to Pic Dvd 1 - 50 Vernissage !!!

49 lornazt11 | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 11:36 | Reagovat

Right-minded started new conjure up:
http://lou.go.telrock.net

50 adriennedh69 | E-mail | Web | 1. září 2018 v 12:11 | Reagovat

My unruffled describe:
http://sondra.projects.telrock.org

51 Dennistor | E-mail | Web | 2. září 2018 v 7:03 | Reagovat
52 concettawi1 | E-mail | Web | 2. září 2018 v 13:34 | Reagovat

Brazil shemales  
http://shemaledating.sexblog.pw/?blog-anne
  shamle sex movies shemael shemaile sex videos blackshemale shemal pict

53 christopherpk60 | E-mail | Web | 3. září 2018 v 2:29 | Reagovat

My gay pics  
http://gay.adultgalls.com/?page_gian
  gay teenagers gay weddings german gay gay shirts gay tv

54 madelineys1 | E-mail | Web | 3. září 2018 v 6:25 | Reagovat

Porn from popular networks    
http://glamour.sexblog.pw/?pic_brenda
   adult erotic literature erotic romance novels erotic events adult movies free

55 paigehu69 | E-mail | Web | 4. září 2018 v 17:01 | Reagovat

Hi supplementary website
http://whipme.yopoint.in/?mail.maeve
erotic music erotic statues erotic dancers erotic roleplay erotic baby

56 Sergiobiz | E-mail | 7. září 2018 v 22:08 | Reagovat

Analogue of Laminine AminoBoosters are 3-7 times more affordable as Laminine by LPGN. http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox To learn how to get a product, contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

57 ellaby11 | E-mail | Web | 8. září 2018 v 15:08 | Reagovat

My up to date website:
http://francesca.web.telrock.net

58 ettaai2 | E-mail | Web | 8. září 2018 v 17:40 | Reagovat

My new page
http://big.naturals.hotblog.top/?entry.montana
violent asian porn young braces girl porn what is so great about porn free stacie starr porn chubby porn tubes

59 Sergiobiz | E-mail | 11. září 2018 v 22:14 | Reagovat

Награди своего врача! http://spaszhizny.ru/ Лично Вы принимаете решение о награждении и награждаете. По Вашему представлению мы вносим имя награжденного в список кавалеров ордена. Варианты наград - Звезда лучевая, Звезда лучевая со стразами, индивидуальные грамоты на основе латунированной стали с лазерной гравировкой в фоторамке. Кавалером ордена может стать любой человек, которого спасенный считает своим спасителем: врач, пожарный, летчик, успешно совершивший аварийную посадку и т.д..  Tel. или WhatsApp +7(985)952-0864

60 jesseso11 | E-mail | Web | 12. září 2018 v 19:28 | Reagovat
61 tracict4 | E-mail | Web | 17. září 2018 v 23:58 | Reagovat

Stared fashionable concoct:
http://catalina.go.telrock.net

62 MorrisSobby | E-mail | 19. září 2018 v 21:43 | Reagovat

Analogue of Laminine AminoBoosters ( AminoPure) http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox are 3-7 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn how to get a product, contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

63 sherixg60 | E-mail | Web | 21. září 2018 v 4:21 | Reagovat

Appealing girls posts    
http://exgirlfriend.net.erolove.in/?pictures-jayla
   erotic card define erotic erotic hollywood sex online

64 erickaii11 | E-mail | Web | 23. září 2018 v 2:26 | Reagovat

Sexy blog pictures from internet  
http://latin.porndairy.in/?valerie
  free potno movis erotic mobile erotic seductions erotic chatbot erotic oils

65 ManmyovBiort | E-mail | 24. září 2018 v 17:52 | Reagovat

Конечно же, BAROMETER International Bar Show 2018 готовит для вас еще больше лекций, дегустаций, мастер-классов и интересных кейсов от знаменитых экспертов. Образовательная программа будет насыщенной и познавательной, как для опытных барменов и даже владельцев баров, так и для тех, кто только открывает для себя миксологию.
BAROMETER – это когда все, кто имеет отношение к барной культуре, собираются в одном месте. Поэтому зона выставки объединит главных производителей барного оборудования и инвентаря. Прямо во время фестиваля можно будет заказать или сразу купить все что угодно для домашнего или профессионального бара. В 2018 году организаторы BAROMETER – Клуб отельеров и рестораторов Hoteliero – обещают много сюрпризов. Они точно удивят как новых гостей, так и тех, кто был на фестивале в прошлом году.  
Заказать билет за 200 грн. на барный фестиваль   BAROMETER International Bar Show  Вы можете у наc на сайте https://barometer.show/ru/standart/ Скидки для большой компании!

66 MorrisSobby | E-mail | 26. září 2018 v 9:43 | Reagovat

Женщины СНГ. Вы можете получить Гражданство Израиля. Брак с израильтянином. Можно Формальный. Гарантия 100%. Дорого. Обращаться на почту znakfortune@gmail.com

67 marionol11 | E-mail | Web | 28. září 2018 v 0:57 | Reagovat

My new blog project
   hoteis em porto aus boutique corset websites  
http://sissyabuse.blogporn.in/?read.amira
  shorts with zip want men for sex love spells that work fast forced womanhood stories speech therapy videos what is gender and sex vitamins and herbs thigh high stockings fetish

68 DennisThoum | E-mail | Web | 29. září 2018 v 3:46 | Reagovat

Пункт секционирования псс-10, КТП КОМПЛЕКТНЫЕ ТРАНСФОРМАТОРНЫЕ ПОДСТАНЦИИ москва, Производство ктп москва и многое другое на нашем специализированном сайте: http://sviloguzov.ru/ - Здесь есть то, что Вам нужно!

69 angelitahx18 | E-mail | Web | 29. září 2018 v 20:40 | Reagovat

Vacant pictures  
sex sex erotic most erotic movie dildo erotic star    
http://playboy.net.erolove.in/?maria  ;
  online erotic literature erotic foot massage adult sex films good erotic movies erotic canvas art

70 WilliamdoM | E-mail | Web | 3. října 2018 v 5:41 | Reagovat

後宮情色網-優惠多多,紅利集點,AV女優最齊全,天天更新 http://168.av-50.com/

71 kevinql3 | E-mail | Web | Dnes v 0:45 | Reagovat

Free porn pictures    
http://bdsm.adultnet.in/?tweet_jada
   erotic kamasutra classic erotic erotic pencil drawings sexy movies

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama